Samsunspor haber-Yılport Samsunspor Futbol Direktörü Fuat Çapa, iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olduklarını söyledi. Çapa, "Sadece birlikte oynamayı ve belirli bir oyun felsefesinin yerleşmesi gerekiyor diye söylemiştik. Tabi Markus hoca geldikten sonra bunu net bir şekilde gördük. Özellikle 2024 yılı bizim için olumlu başladı. Ümit ediyoruz ki bu şekilde devam etmesi. Takım içerisindeki takımdaşlık, skordan ziyade hiç kopmadan mücadele eden bir takımın olması bizim adımıza gayet olumlu sinyaller. Sahiplenme adına da yerli oyuncularımızı göz ardı edemeyiz” diye konuştu.
Tugay BAŞSAN
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 29 Şubat 2024 - 15:02
Fuat Çapa: Güçlü bir kadromuz var
Yılport Samsunspor Futbol Direktörü Fuat Çapa, takımın güçlü oyuncu kadrosu ve uyumundan memnun. Markus hocanın liderliğinde 2024'e olumlu başladıklarını vurgulayarak, yerli oyuncuların da önemini vurguladı
SAMSUNSPOR
29 Şubat 2024 - 15:02
Sen konuşma Fuat bi şey bildiğin yok seni yine kovacağız bu güzel şehirden sen bu şehri, bu takımın futbol direktörlüğünü yapmayı haketmiyorsun