Futbol şehitlerinin ismi yaşayacak
Reklam
  • Reklam

Futbol şehitlerinin ismi yaşayacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 20 Ocak 1989’da deplasman yolculuğunda meydana gelen kazada hayatını kaybeden Samsunsporlu futbolcular ve teknik direktörünün isimlerinin yapımı devam eden millet bahçesinde yaşatılacağını söyledi

30 Kasım 2019 - 10:24

SEVİNDİREN HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’den, Samsunspor taraftarını sevindiren bir haber geldi. Demir, 20 Ocak 1989 tarihinde deplasman yolculuğunda hayatını kaybeden Samsunspor futbolcuları Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomil, Mete Adanır, otobüs şoförü Asım Özkan ve Teknik Direktörü Nuri Asan’ın hatırasının eski Samsun 19 Mayıs Stadı’nın da bulunduğu mevkie yapılan millet bahçesinde yaşatılacağını açıkladı.  

‘SAMSUNSPOR BİR MARKADIR’

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Başkan Demir, “Samsunspor bir markadır. Ama o markanın da özellikleri var. Kaza da hayatını kaybeden Samsunspor futbolcularını ve teknik futbol adamımız için millet bahçesinde onların hatıralarını yaşatacağız. Samsun’da özellikle amatör futbolun hemen hemen her alandaki sporu çok yaygın ve etkin bir şekilde gençlerimize sunduğumuz bir alandır. Samsun şuanda Türkiye’de spor alt yapı noktasında en mükemmel şehirdir” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şelalede 150 kilo çöp toplandı
Şelalede 150 kilo çöp toplandı
DOKAP'a proje sunuldu
DOKAP'a proje sunuldu