‘Geleceği düşünmek zorundayız’
Reklam
  • Reklam

‘Geleceği düşünmek zorundayız’

Amaçlarının iyi futbolcular yetiştirip ihraç eden durumuna gelmek olduğunu söyleyen Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Tekerleği yeniden icat etmenin gereği yok. Günü kurtarmak değil, geleceği düşünmek zorundayız” dedi

21 Mayıs 2020 - 13:12

‘AMACIM KİMSEYİ KÖTÜLEMEK DEĞİL’

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Topluluğu tarafından telekonferans yoluyla canlı yayınlanan ‘Futbolu Konuşuyoruz’ adlı programda önemli açıklamalar yaptı. Başkanı Yüksel Yıldırım, “Yaptığım bir analiz var yoksa amacım kimseyi kötülemek değil. Kulüplere gelip başkan olup, sonra bırakmamak için direnenler ve başkanlık imajını kullanıp başka işlerle uğraşanlar için dedim. Futbola destek vermek yerine kendi çıkarlarını sağlamak için oralarda olduklarını gördüm” dedi.

‘PORTEKİZ ÇOK İYİ YAPIYOR’

“Çok açık biriyim ve kimseye de biat etmediğim için bu düşüncelerimi açıkça ifade ettim. O nedenle Samsunspor akılla yönetilmeli dedim” şeklinde konuşan Yıldırım, amaçlarının Gençlik ve Spor Bakanlığı Mehmet Kasapoğlu’nun ifade ettiği gibi iyi futbolcular yetiştirip ihraç eden durumuna gelmek olduğunu söyledi. Bu sayede kulüplerin para kazanacakları bir yapıya sahip olacağını belirten Yıldırım, “Bunu Portekiz çok güzel yapıyor. Tekerleği yeniden icat etmenin gereği yok. Günü kurtarmak değil, geleceği düşünmek zorundayız. Bu nedenle Samsunspor’da gelecek planlaması yapıyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafiğe 630 bin 811 aracın kaydı yapıldı
Trafiğe 630 bin 811 aracın kaydı yapıldı
Terme'de eğitime destek
Terme'de eğitime destek