TÜFAD olarak, uzun zamandır hayalini kurdukları bir projeyi hayata geçirmek için verdikleri mücadelede sona geldiklerini söyledi. Yerel seçimlerde Büyük Şehir Belediye Başkan adayları ile birebir görüşme yaptıklarını söyleyen Başkan Hakkı Bayrak, “Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu yanında yer alan ASKF binasının karşısındaki yeri proje alanı olarak belirledik” dedi.
‘EN BÜYÜK ARZUMUZ’
Şehri yönetmeye talip olan adaylar ile birebir konuştuklarını ve söz aldıklarını kaydeden Bayrak, “Şehrimize Antrenörlerin bir araya gelip oturup, konuşacakları, tartışacakları bir merkez kazandıracağız. Bu işi hayata geçirmek en büyük arzumuzdur. Yıllardır planlarımızda olan Antrenörler evi projemizi çok kısa sürede gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.
Resul BEŞİKÇİ