Samsun'da büyükşehir belediyesine ait olan ve şehrin önemli sosyal alanları arasında yer alan Sevgi Kafe ve Amisos Restaurant, yeniden hizmete girdi. Önceden özel işletmeler tarafından yönetilen ancak çeşitli sorunlar nedeniyle sağlıklı hizmet veremeyen bu mekanlar, artık Samsun büyükşehir Belediyesi tarafından işletilecek. Bu sayede, hem şehir halkına daha kaliteli hizmet sunulacak hem de mekanların sürdürülebilirliği sağlanacak.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/666591b27c249.jpg)
HALİT DOĞAN, "ŞEHRİN HAFIZASINI YAŞATAN YERLER"
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Güzel anılara ortak olan, şehrimizin hafızasını yaşatan mekanlar olan Amisos Kafemiz ve Sevgi Kafemiz, Cuma gününden itibaren hemşehrilerimizi ağırlamaya devam ediyor," dedi. Doğan, bu mekanların Samsun halkı için önemli birer buluşma noktası olduğunu ve belediye olarak bu değeri korumaktan mutluluk duyduklarını belirtti.
SAMSUN'DA EŞSİZ MANZARA VE KEYİFLİ ATMOSFER
Amisos Kafe ve Sevgi Kafe'nin belediye tarafından işletilmeye başlamasıyla birlikte, hem kaliteli hizmet standardının sağlanması hem de şehirdeki sosyal yaşamın canlandırılması hedefleniyor. Samsun halkının güzel bir pazar gününde eşsiz manzaranın tadını çıkarabileceği mekanlar olarak bilinen Amisos Kafe ve Sevgi Kafe, hafta sonları için de ideal birer buluşma noktası konumunda bulunuyor. Başkan Doğan, "Hafta sonunun keyfi de en güzel burada çıkar." diyerek vatandaşları bu mekanlarda vakit geçirmeye davet etti.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/666591b27c249.jpg)
HALİT DOĞAN, "ŞEHRİN HAFIZASINI YAŞATAN YERLER"
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Güzel anılara ortak olan, şehrimizin hafızasını yaşatan mekanlar olan Amisos Kafemiz ve Sevgi Kafemiz, Cuma gününden itibaren hemşehrilerimizi ağırlamaya devam ediyor," dedi. Doğan, bu mekanların Samsun halkı için önemli birer buluşma noktası olduğunu ve belediye olarak bu değeri korumaktan mutluluk duyduklarını belirtti.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/666591d9ae016.jpg)
Amisos Kafe ve Sevgi Kafe'nin belediye tarafından işletilmeye başlamasıyla birlikte, hem kaliteli hizmet standardının sağlanması hem de şehirdeki sosyal yaşamın canlandırılması hedefleniyor. Samsun halkının güzel bir pazar gününde eşsiz manzaranın tadını çıkarabileceği mekanlar olarak bilinen Amisos Kafe ve Sevgi Kafe, hafta sonları için de ideal birer buluşma noktası konumunda bulunuyor. Başkan Doğan, "Hafta sonunun keyfi de en güzel burada çıkar." diyerek vatandaşları bu mekanlarda vakit geçirmeye davet etti.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/06/666591c84bbfa.jpg)
Başkanım vaar olunuz...Bu sehir sizi bekliyordu. Yeni ufuklara doğru sizinle İnşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun İnşallah. Teşekkürler
2022 eylülde gittim amisos resteuranta bir daha gitmem tavsiyede etmem pahalı hizmet yok ve bir ketcap masadan masaya geziyor.
Fiyatlar uygun temiz düzenli olursa niye gelmiyelim
Başkana teşekkürler.Hslkin yanında..
Su fiyatını ,hissedilir şekilde düşürün, tokat merkezde, 3 tl m3, bizde 20 tl civarında, birde 25 m3 üzerine zam yaptınız, her ay tefe tüfe zamdan vazgeçmediniz, güzel gelir vazgeçemiyorsunuz, açtığınız yerler arpalık olmasın, birilerinin bedava yemek yeri olmasında, yaz hesaba alırsın, müdür gelmiş yaz, başkanın misafiri ağırla filan olmasında,
Abdullah tuti @gmail.com
nedir bu akp li baskanlardan cektigimiz. y ziya yapti m demir bizdu h. dogan tekrar açıyor. kafeteryalar böyle yol kenarı otopark isletmesi öyle. bugday pazari terminali öyle. bir gidin de millet rahatlasin
Sn Başkan Evvelden olduğu gibi Hafta sonları Sevgi Kafede Konservatuvar ekibine Müzik Ziyafeti vermelerini Sağlasanız,Samsunlular Mutlu olur,Selâmlar.!
Fiyatları Paris fiyatı gibi yapmazsanız gelir tabi halk.
Çay 2 TL... Simit 3 - tl - tost 5 TL ... Çorba 15 ızgara köfte porsiyon 50 tl. olursa emin ol başkan servise yetişemezsiniz. Bu afaki fiyatlar ile insanlar bir cafeye restaurant 'a girmeye korkar oldu. Devletim sağ olsun elimizdeki sosyal imkanları yavaş yavaş alıp yok etti. Çoluk çocuğu gezmeye ***üremiyoruz.
Tebrikler halit başkan çok güzel işler yapıyorsun sağol varol
Fiyatlar da uygun olsun
Teşekkürler başkanım ❤