Samsun Haber - Samsun’da AK Parti’nin yeniden aday göstermediği Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yarın düzenleyeceği basın toplantısı ile adaylığını açıklayacak. Togar’ın hangi partiden aday olacağı belirsizliğini korurken, sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:
SEVGİ KONVOYU YAPACAK
“10 yıl boyunca huzurun, barışın ve hizmetin merkezi haline getirdiğimiz. Tekkeköy’ümüzün geleceğini belirlemek, birlikte karar vermek ve önemli açıklamalar yapmak için, 9 Şubat Cuma günü, saat 15.30'da Aşağıçinik Dörtyol Mevkii'nden başlayacak ‘sevgi konvoyu’muzda buluşarak, saat 17.00'de belediyemizin yanındaki etkinlik alanına davet ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.”
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65c499a3cec35.jpg)