Samsun Valisi Orhan Tavlı'nın liderliğinde, Havza Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Ayrıca, üç firmaya arsa tahsisi yapılması, OSB'ye kurulacak trafo merkezi ile ilgili çalışmalar ve Büyükşehir Belediyesi'ne ait arıtma tesisi ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü.
İŞ BİRLİĞİ VURGUSU
Toplantıya Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri İsmail Şengül ve Şerife Acar Döndür, Havza OSB Müdürü Hasbi Altuntaş ile heyet üyeleri katıldı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza OSB'nin bölge ekonomisine yapacağı katkılara değinerek, sanayi bölgesinin gelişmesi için tüm kurumların işbirliği içinde çalışmasının önemini vurguladı.
BÜYÜME HEDEFLERİ
Havza TSO Başkanı Erkan Acar ise, "Havzanın geleceği olan OSB için çalışmalarımız devam ediyor. Dün hayal olan Havza OSB bugün Karadeniz’in en büyüğü olma yolunda" diyerek bölgenin gelecek hedeflerine yönelik umut verici bir perspektif sundu.
Göksel IRMAK
Havza TSO Başkanı Erkan Acar ise, "Havzanın geleceği olan OSB için çalışmalarımız devam ediyor. Dün hayal olan Havza OSB bugün Karadeniz’in en büyüğü olma yolunda" diyerek bölgenin gelecek hedeflerine yönelik umut verici bir perspektif sundu.
Göksel IRMAK