İlkadım’da dur durak bilmeden devam eden çalışmaları yerinde inceleyip, vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemeye devam eden Kurnaz, Derebahçe Mahallesi’nde yürütülen çalışmaları mahalle muhtarı Kazım Öksüzoğlu birlikte yerinde inceledi.
ÇÖZÜM ODAKLI TALİMAT
Mahallelere hizmetleri en hızlı şekilde ulaştırmak için yoğun bir gayret içinde olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, “İlçemizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz. Bu çalışmalar esnasında gerek esnafımızın gerekse mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz ve bu taleplerin çözümü için de talimatlarımızı veriyoruz. Belediyemizle ilgili olmayan konularda da ilgili birimleri bilgilendirip vatandaşlarımızın taleplerinin yerine getirilmesini sağlıyoruz. Hedefimiz İlkadım’ı daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirmek ve gelecek nesillere emanet etmektir” şeklinde konuştu.
KURNAZ’A TEŞEKKÜR
Mahalle sakinleri de yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’a teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler.
Mert Volkan Gün
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/664f2800e6f8d.jpg)
Mert Volkan Gün