Samsun haber -Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, Mets Spor'un ziyaret etti.
Ziyaret sırasında, Mets Spor Yönetim Kurulu Başkanı Fazlıhan Carus ve ekibiyle bir araya gelen Kurnaz, belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri anlattı. Kurnaz, ziyaret sonunda Samsunspor forması hediye edilmesiyle duygusal anılarını paylaştı. Çocukluk yıllarında Samsunspor maçlarına gitmek için arkadaşlarıyla saat 6'da kalktıklarını belirten Kurnaz, bu sürecin zorluklarına rağmen yaşadığı mutluluğu dile getirdi.
SAAT 06.00’DAN 14.00’E KADAR SAMSUNSPOR İÇİN BEKLERDİK
Kurnaz: "Meşakkatli ve zahmetli olmasına rağmen çocukluk yıllarımda Samsunspor maçlarına gideceğimiz zaman arkadaşlarımızla birlikte saat 6'da kalkardık. Maça gitmek çok zordu, stada girmek çok zordu. Paramız yoktu. Biz termosta çayı demleyip götürürdük… Annelerimiz börek yapardı, pastaneden pasta alırdık. Bir arkadaşımız bilet alma kuyruğuna girerdi. Bir arkadaşımız stada girme kuyruğuna girerdi ve biz nöbetleşe saat 10'a kadar stadın açılmasını beklerdik. Orada kahvaltımızı yapardık sabah 06.00’da giderdik saat 14.00'e kadar maçı beklerdik. Çok mutlu olurduk ama stada girince, Samsunspor’u yeşil sahada görünce bütün yorgunluğumuz biter, giderdi.”
İhsan Kurnaz'ın anlattığı bu duygusal anılar, Samsunspor'a olan sevgisinin ve bağlılığının bir göstergesi olarak dikkat çekiyor.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/03/65fd793a21e45.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/03/65fd792967a77.jpg)
İyi çocuk sun İhsan başkan tahminim Chp adayı murat şenel de iyi biri ikinizden biri ihsanlah