İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Rasathane Mahallesi'nde mahalle sakinleri ve muhtar İlyas Şahin ile buluştu. Başkan Kurnaz, ziyaret sırasında vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit ettiklerini belirtti.
VATANDAŞLA BULUŞMA
Başkan Kurnaz, yaptığı açıklamada, "Sahadayız. Vatandaşımıza verdiğimiz sözü tutuyor, her zaman bir arada oluyoruz" dedi. Rasathane Mahallesi'nde gerçekleştirilen bu buluşmada, mahalle sakinlerinin talep ve önerileri dinlendi.![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6659d5e8c845a.jpg)
İHTİYAÇLAR YERİNDE TESPİT EDİLDİ
Rasathane Mahallesi Muhtarı İlyas Şahin ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Kurnaz, mahalledeki ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini belirtti. Başkan Kurnaz, mahalle sakinlerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.
TEŞEKKÜR VE DESTEK MESAJI
Başkan Kurnaz, "Değerli muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" diyerek mahalleye verdiği önemi ve desteğini bir kez daha vurguladı.
Mert Volkan Gün
VATANDAŞLA BULUŞMA
Başkan Kurnaz, yaptığı açıklamada, "Sahadayız. Vatandaşımıza verdiğimiz sözü tutuyor, her zaman bir arada oluyoruz" dedi. Rasathane Mahallesi'nde gerçekleştirilen bu buluşmada, mahalle sakinlerinin talep ve önerileri dinlendi.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6659d5e8c845a.jpg)
İHTİYAÇLAR YERİNDE TESPİT EDİLDİ
Rasathane Mahallesi Muhtarı İlyas Şahin ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Kurnaz, mahalledeki ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini belirtti. Başkan Kurnaz, mahalle sakinlerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.
TEŞEKKÜR VE DESTEK MESAJI
Başkan Kurnaz, "Değerli muhtarımıza ve mahalle sakinlerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" diyerek mahalleye verdiği önemi ve desteğini bir kez daha vurguladı.
Mert Volkan Gün
Sayın başkanım belediye kreşleriniz'den hastane Mahallesinde'de olmasını istiyoruz. İlkadım'da bir çok mahallede mevcut kreşleriniz var. Bir yer temin edilip mahallemize destekleriniz ile kreş istiyoruz.