‘İLK GALİBİYETİ İSTİYORUZ’

‘İLK GALİBİYETİ İSTİYORUZ’

Daha üretken, ofansif anlamda keyif veren bir takım haline geleceklerini söyleyen Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “İnşallah Ümraniyespor maçında ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Her şeyin bilincindeyiz” dedi

20 Eylül 2020 - 14:35

‘HER ŞEYİN BİLİNCİNDEYİZ’
Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni futbolcuların katılımıyla özellikle ön bölgedeki oyuncuların katılımıyla eksiklerinin her hafta azaltacağını söyledi. Sağlam, “Daha üretken, ofansif anlamda keyif veren bir takım haline geleceğiz. Bu hafta bizim için önemli. Çünkü ligde ilk puanımızı aldık. İnşallah Ümraniyespor maçında ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Her şeyin bilincindeyiz” şeklinde konuştu.

SAKATLAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Sakat oyuncular hakkında da bilgi veren Ertuğrul Sağlam, “Gyasi’nin sakatlığı devam ediyor. Önümüzdeki hafta takımla çalışmalara başlamasını düşünüyoruz. Yeni transferler Buğra ve Tomane’nin de takıma katılması bizi mutlu etti. Tomane, takımında hem maç oynayıp hem de idman yaptığı için hazır durumda. Buğra'nın ise bir haftalık antrenman eksikliği var. Onu da en kısa zamanda giderip takım içine almayı düşünüyoruz” dedi.

‘GENİŞ KADRO KURMAYA ÇALIŞTIK’
Oğuz ve Ferhat'ın iyileşmesinin kadro kalitesi anlamında ve alternatif kadro anlamında daha zengin kadroya ulaşmalarını sağladığını söyleyen Sağlam, “Salgını düşünerek ve bizi Süper Lig'e taşıyacak geniş bir kadro oluşturmaya çalıştık. Şu an sadece ön tarafta yani forvet bölgesinde sayısal anlamda bir eksiklik var gibi gözüyor. Bunun dışında herhangi bir eksikliğimiz yok gibi gözüküyor” ifadelerini kullandı.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
9 ayda 12 milyon ziyaretçi 
9 ayda 12 milyon ziyaretçi 
Plajda büyük çekişme
Plajda büyük çekişme