Samsun haber-Samsun Emniyet Müdürlüğü'nün KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İlkadım ilçesinde gerçekleştirilen operasyon sonucunda, büyük çapta kaçak sigara ticaretine darbe vuruldu. Operasyonda, 11 bin adet doldurulmuş makaron sigara ile 134 adet TAPDK bandrolü ve 5 adet gümrük kaçağı elektronik sigara ele geçirildi. Yetkililer, operasyon kapsamında 1 şüphelinin de yakalandığını belirtti. Şüphelinin kaçak sigara ticaretiyle ilişkisi olduğu ve soruşturmanın derinleştirildiği ifade edildi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, kaçak sigara ticaretine karşı kararlılıkla mücadele edildiğini ve benzer operasyonların süreceğini vurguladı. Halkın desteğiyle, illegal ticaretin önlenmesi için çalışmaların devam edeceği bildirildi.
Kübra ÖKSÜZ