‘İNANMAK ÇOK ÖNEMLİ’
Reklam
  • Reklam

‘İNANMAK ÇOK ÖNEMLİ’

Kırmızı-beyazlıların Teknik Direktörü İrfan Buz, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Buz, “Her şeyden önce inanç çok önemli. İnanacaksın ama inancı da dolduracaksın. Bunları çalışmayla dolduracaksın. Bunları sahada yapacağız” dedi

16 Temmuz 2019 - 10:38

‘ÇOK İYİ BAŞLAMAMIZ GEREKİYOR'

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz, yeni sezon çalışmalarının ilk gününde açıklamalarda bulundu. Hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunu Teknik Direktör İrfan Buz, “15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. İlk günümüz. Futbolcu kardeşlerimizle toplandık. Sahada kısa bir konuşma yaptık. Artık bundan sonra sahada konuşmamız gerektiğini düşünüyorum. İlk hedefimiz buradan Samsunspor’umuzu bir üst lige çıkartmak. Bunun için mücadele edeceğiz. Nasıl başlıyorsan öyle gidiyor. Çok iyi başlamamız gerekiyor. Enerji dolu, istek dolu ve camiama ile birlikte bunları gerçekleştirmemiz gerekiyor” dedi.

‘KADRODA AZALMA OLABİLİR’

Nokta transferler yapıldığını ifade eden İrfan Buz, “Gerçekten yönetimimiz, başkanımız İsmail Uyanık, Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal, Teknik Menajerimiz Yücel Uyar, çok iyi çalışmalar ve istişare içerisinde gittik. Burada Yüksel Yıldırım da çok çok önemli. O imkanları da bizlere sağlıyor. Homojenik bir yapı yapmak istedik. İyi de gidiyoruz. Her şeyden önce inanç çok önemli. İnanacaksın ama inancı da dolduracaksın. Bunları çalışmayla dolduracaksın. Bunları sahada yapacağız. Kadroda eksilme olabilir. Ben de bazı oyuncuları görmek istiyorum. Onları gördükten sonra kararımı vereceğim” diye konuştu.

‘KOLAY BİR GRUBA DÜŞMEDİK’

Buz, “Kadroda azalma olacaktır. Yönetim ile birlikte istişare içerisinde gidiyoruz. İstediğimiz mevkiiler zaten belli. Önemli olan takım ruhu açısından sayıyı düşüreceğiz. Nokta transferler yaptığımızı görüyorsunuz. Bunların hepsi faydalı olacaktır. Kolay bir gruba düşmedik. Rakiplerimizin hepsine büyük saygı duyuyoruz. Ama sonuçta biz de Samsunspor’uz. Takdir ederler ki bizimde bu yarış içerisinde hedeflerimizin net olduğu ortada. Bütün rakiplerimize de başarılar diliyoruz. Güzel bir sezon olur ve sonunda Samsunspor şampiyon olur” şeklinde konuştu.

Kaynak: Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’a Sağlık İstasyonu kuruluyor
Samsun’a Sağlık İstasyonu kuruluyor
İlyas’a doğum günü sürprizi
İlyas’a doğum günü sürprizi