Judocular boş durmuyor
Reklam
  • Reklam

Judocular boş durmuyor

Korona virüs nedeniyle Sağlık Bakanlığı'nın ‘Evde kal Türkiye’ çağrısına uyan İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü judocuları, evde her gün idman yaparak çalışmalarını sürdürüyor

25 Mart 2020 - 13:40

PROGRAM BELİRLENDİ

Dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkileyen ve korona virüs olarak adlandırılan COVID-19 salgını sonrası tüm vatandaşlara yetkililer tarafından mecbur olmadıkça dışarı çıkmayın, evde kalın çağrısı yapılmıştı. Çağrıya ülkenin dört bir yanından destek gelirken İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü judocuları da çağrıya uyarak çalışmalarına evlerinde devam ediyorlar. Spor Salonlarının kapanmasının ardından çeşitli branşlarda faaliyet gösteren sporcular, idman salonlarını resmen evlerine taşıdı. Sporcular evlerinde her gün antrenörlerinin belirlediği program dahilinde çalışıyor.

‘FORMA TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ’

İlkadım 55 Gençlik Spor Kulübü Judo Antrenörü Yunus Aktaş, “Korona virüsten dolayı antrenmanlarımıza ara vermek zorunda kaldık. Evdeki aletlerle yapabildiğimiz kadar yapıp vücudumuzu formda tutmaya çalışıyoruz. Sporcu arkadaşlarıma evde yapabildikleri kadar idman yapmalarını tavsiye ediyorum. Yaşlılarımızdan da evden çıkmamalarını, evde kalmalarını istiyorum. Spor salonlarında yaptığımız gibi verimli olmasa da, kendimizi bırakmamak için idmanlara evde devam ediyoruz” diye konuştu.

 

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
4 saatten fazla düğün olmayacak
4 saatten fazla düğün olmayacak
İlk hasadı Deveci yaptı
İlk hasadı Deveci yaptı