Maçın galibi ise Kadıköyspor oldu. Rakibini 4-1 mağlup eden Kadıköyspor, sahadan 3 puanla ayrılarak önemli bir galibiyet elde etti. Maç boyunca üstün bir performans sergileyen Kadıköyspor, oyuna hakimiyetiyle dikkat çekti. Taraftarlar, takımlarını coşkuyla destekledi. Kadıköyspor, bu galibiyetle moral bulurken, Vezirköprü Belediyespor ise önümüzdeki maçlara odaklanacak.
Şükran AKÇAY
Spor
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 - 11:08
Kadıköyspor dört köşe
U17 Ligi'nde heyecan dolu bir maç yaşandı. Kadıköyspor ile Vezirköprü Belediyespor karşı karşıya geldi.
Spor
25 Şubat 2024 - 11:08