Kadıköyspor, U14 Türkiye Şampiyonası 1. Grup aşamasının finalinde Çorum Halk Eğitim Kültürspor'u 9-1 mağlup ederek galip geldi. Amasya'da oynanan karşılaşmada üstün bir performans sergileyen kırmızı-beyazlılar, 3 maçlarını da kazanarak adlarını 2. Grup'a yazdırdı.
Samsun ekibi, Türkiye'nin en iyi 20 takımı arasına girmeyi başardı. Bu zafer, takımın başarılı performansını taçlandırdı ve taraftarları sevince boğdu. Kadıköyspor, gelecek maçlara daha da motive bir şekilde hazırlanıyor.
Şükran AKÇAY
Spor
Yayınlanma: 17 Mart 2024 - 13:46
Kadıköyspor en iyi 20 takım arasında
Kadıköyspor U14 Türkiye Şampiyonası'nda Çorum Halk Eğitim Kültürspor'u 9-1 yenerek zafere ulaştı. Samsun ekibi, Türkiye'nin en iyi 20 takımı arasına girmeyi başardı
Spor
17 Mart 2024 - 13:46