NORMAL SÜREDE KAZANAN ÇIKMADI
2023-2024 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası Final müsabakaları İstanbul Duduluspor ve Konya Selçuklu Belediyespor ile Adana Gençlerbirliği Spor ve Samsun Kadıköyspor takımları mücadele etti. Yapılan ilk maçlarda kazanan Selçuklu Belediyespor ile Samsun Kadıkötspor finale yükseldi. Normal süresi 2-2 tamamlanan maçta seri penaltı atışları gerçekleşti. Penaltı atışlarında rakibine 5-2 yenilen Kadıköyspor ikinci oldu.
ŞAMPİYONLUK KIL PAYI KAÇTI
Zafer Stadyumu'nda oynanan final maçını Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey, TASKK Genel Başkan Vekili Remzi Ay, TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, TASKK Genel Başkan Yardımcısı Şener Aydın, ASKF Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, takip etti. Kırmızı-beyazlılar, şampiyonluk kupasını kıl payı kaçırdı.
Mert Volkan Gün
Zafer Stadyumu'nda oynanan final maçını Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, TSYD İl Temsilcisi Nadir Güzbey, TASKK Genel Başkan Vekili Remzi Ay, TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, TASKK Genel Başkan Yardımcısı Şener Aydın, ASKF Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, takip etti. Kırmızı-beyazlılar, şampiyonluk kupasını kıl payı kaçırdı.
Mert Volkan Gün