KAPTANLIK KRİZİ!
Reklam
  • Reklam

KAPTANLIK KRİZİ!

Kırmızı-beyazlılarda kaptanlık pazubandı Yasin Öztekin’in takması ve Hasan Kılıç’ın da kaptanlığı istemesi nedeniyle sorun yaşandığı öğrenildi. İki futbolcu arasında kaptanlık nedeniyle zaman zaman sürtüşmeler yaşandığı iddia edildi

01 Kasım 2021 - 10:33

 

BANDI YASİN TAKTI

Yılport Samsunspor’da sezon başından bu yana bazı futbolculardaki form düşüklükleri dikkat çekiyor. Özellikle geçen sezonun devre arasında takıma dahil edilen Yasin Öztekin ile sezon başında gelen Hasan Kılıç, geride kalan haftalarda bir türlü bekleneni veremedi. Özellikle bu iki futbolcunun form düşüklüğünün sebebi ortaya çıktı. Lig başlamadan önce kaptanlık Yasin Öztekin’e verilmiş ve futbolcu geride kalan maçlara kaptanlık pazubandı takarak çıkmıştı. 

SÜRTÜŞMELER YAŞANDI

Kaptanlığın Hasan Kılıç’ı verilmemesi nedeniyle bu iki oyuncu arasında sürtüşmeler yaşandığı ve takım içinde bölünmeler meydana geldiği öğrenildi. Hasan’ın kaptanlık pazubandı takmamasından dolayı form düşüklüğü yaşadığı öne sürülürken, bu durumun Yasin Öztekin’i de etkilediği ve sahada beklenen performansı sergileyemedikleri iddia edildi. Yaşanan kaptanlık krizi nedeni ile takımda kadro dışı bırakma kararının gündeme geldiği öğrenildi.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Samet
    1 ay önce
    Dediğiniz yüzde yüz doğru haber ise Hasan a kaptanlık verilirse yazıklar olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tıbbi alet sektörü zorda
Tıbbi alet sektörü zorda
Samsun’da koronada artış var
Samsun’da koronada artış var