Kadıköyspor’un eski sporcularından Hasan Uğur Kardal, geçtiğimiz sezon Türkiye 3. Ligi ekiplerinden 23 Elazığ FK'yı çalıştırmıştı. Kardal, altyapı çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla U17 takımıyla birlikte UEFA A saha içi antrenmanlarına katıldı. Yapılan açıklamaya göre, Kardal'ın tecrübelerinden yararlanmak ve altyapı oyuncularının gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu çalışmaların gerçekleştirildiği belirtildi. Kulüp yönetimi, Kardal'ın kulüple olan bağlılığından ve genç oyuncuların gelişimine verdiği destekten dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Spor
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 13:47
Kardal, Kadıköyspor'da çalışma gerçekleştirdi
Kadıköyspor’un eski oyuncusu Hasan Uğur Kardal, kırmızı-beyazlıların U17 takımıyla UEFA A Saha çalışmaları gerçekleştirdi.
Spor
23 Mayıs 2024 - 13:47
İlginizi Çekebilir