SAMSUN HABER- Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, seçim zaferini kutladıktan sonra karşılaştığı mesnetsiz ve yalan haberlere karşı açıklama yayımladı. Ün, hakkında çıkan işçi çıkardı iddialarını da yalanlayarak, "Biz bazı arkadaşlarımızın yerlerini değiştirdik. Aralarında emekliye de ayrılan 20 kişi kendi rızaları ile işten çıkmışlardır" şeklinde konuştu. İş üretme ve Kavak ilçesini kalkındırma hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini belirten Ün, karalama kampanyalarına iş ve aş üreterek cevap vereceklerini vurguladı.
YAPILAN İŞLER ÖN PLANDA OLACAK
Başkan Ün, yapılanların ön planda olacağını ve bunun herkes tarafından görüleceğini ifade etti. Belediye olarak ürettikleri işlerle, Kavak ilçesinin gelişimine katkı sağlamaya devam edeceklerini dile getiren Ün, çıkar gruplarının kendilerini hedef aldığını belirterek, onların asıl amaçlarının Kavak'ın kalkınmasını engellemek olduğunu dile getirdi.
HALKIN GÜVENİ ARKAMIZDA
Başkan Ün, halkın desteğinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, halkın güveniyle hareket ettiklerini dile getirdi. Toplumun desteğini arkalarına aldıklarını ve bu destekle hedeflerine ulaşacaklarını ifade eden Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, Kavak'ın kalkınması için kararlılıkla çalışacaklarını ve yapılanların herkes tarafından görüleceğini vurguladı.
Ersin SARIALİOĞLU