Yılport Samsunspor, 2023-2024 sezonunun son maçında Fatih Karagümrük ile karşılaştı.
Maçta, Yılport Samsunspor taraftarlarının "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle kulüp, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi. Ayrıca, Yılport Samsunspor oyuncusu Yunus Emre Çift'in de "kural dışı hareketi" sebebiyle PFDK'ya sevk edildiği bildirildi. PFDK, bu olaylarla ilgili inceleme yapacak ve uygun disiplin cezalarını belirleyecek.
Kulüp ve oyuncu, PFDK kararını bekleyecek.
Ersin SARIALİOĞLU
Sanki tribünlerde bütün takım taraftarları hep iyi niyet temennisinde bulunurlar da faturayı Samsunspora kesmişler burda bir art niyet düşünür insan