Linç kampanyası yapılıyor
Reklam
Reklam
  • Reklam

Linç kampanyası yapılıyor

Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, kendisine ait hukuk bürosundan Atakum Belediyesi'ne icra takibi gönderildiği yönündeki iddialara yanıt verdi. Konuyla ilgili 10-15 gün önce soruşturma başlattığını kaydeden Başkan Deveci, hakkında linç kampanyası başlatıldığını ifade etti

03 Mayıs 2021 - 12:08

 

Atakum Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek'in sosyal medya hesabından duyurduğu; belediyeye kendisine ait hukuk bürosundan icra gönderildiği yönündeki iddialar üzerine açıklama yaptı.

KENDİ BÜROSUNDAN İCRA TAKİBİ İDDİASI

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP'li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin kendi hukuk bürosundan Atakum Belediyesi'ne icra takibi gönderdiğini iddia etti. Belge paylaşan ve bazı sorular soran Köstek'in iddiaları sosyal medya ve siyasi camiada yankı buldu. 

DEVECİ: YOLSUZLUĞUN İÇİNDE OLMAM
Belediye Başkanı Cemil Deveci, sosyal medyada yayılan iddialar üzerine sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Deveci, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Sevgili hemşerilerim; dün gece havuz medyası ve troller arasında bir linç kampanyası başlatıldı, doğru değil. Ben size verdiğim sözün arkasındayım, hiç birini unutmadığım gibi sizleri yanıltacak bir davranış içinde olmadım ve asla olmayacağım. Bu iddiaları bundan 10-15 gün önce duydum ve soruşturma açtırdım, iddialar tüm ayrıntılarıyla inceleniyor. İddianın diğer muhatapları da gerçeği anlatacakları gibi benim de gereğini yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Beni var eden dürüstlüğümü ve ilkelerimi kimseye yem ettirmem. Size boyun eğdirecek bir davranış içinde olmadım ve asla olmam."

Tolga BİRGÜCÜ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayram namazı sonrası cinayet
Bayram namazı sonrası cinayet
Fanatik kuş
Fanatik kuş