Samsunspor taraftarı, sezona çok kötü başlayan takımlarını dipten alarak ligde kalmasını sağlayan Teknik Direktör Markus Gisdol'u onore etti. Alanyaspor maçı öncesi tribünde "Gisdol Rules" (Gisdol kuralları) pankartı açan Samsunspor taraftarı, minnettarlığını alkışlar ve tezahüratlarla yineledi.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/6649c28b0a93a.jpg)
Markus hocam sana minnettarız, görevini yaptın, düşme ihtimali yüksek olan Samsunspor'u Süper Lig'de tuttun. Kalırsan seviniriz, gidersen yolun açık olsun????????