Türk futbolunda bu sezon yaşanan olaylar bardağın taşmasına neden olmuştu. Birçok kulübün hem TFF hem de hakemlerin yanlış kararlarından dolayı canı yandı.
Başkan Mehmet Büyükekşi'nin seçime gitmesi veya görevden alınması için imza veren takımların listesi yayınladı. Samsunspor’un aralarında bulunduğu, Fenerbahçe, Beşiktaş, Kasımpaşa, Karagümrük, İstanbulspor, Adana Demirspor, Pendikspor, Antalyaspor ve Sivasspor Büyükekşi’nin gitmesi yönünde imza veren kulüpler oldu.
Ersin SARIALİOĞLU
Ersin SARIALİOĞLU
Asıl sorun Büyükekşinin arkasında kim duruyor
Bazı takımların kayırılması, Süper kupa rezaleti,hakem yumruklanmasi ,kulüplerle diyaloğu sağlayamaması,ve bunun gibi skandal olaylara karşı derhal istifa etmeli
Büyükekşi kriz yönetemediği gibi planlamayıda bilmiypr, gs ve fb yi arabistana sürürüp maç oynatmadan geri getiren, oynattığı tarihtede fb nin avrupa kupası maçını dikkate almaksızın fb nin sahadan çekilmesine neden oldu, adalet için federasyona giden kulüplerden bjk başkanına sert bir şekilde öfkeli masaya yumruğunu vurduğu halde gs ile sarmaş dolaş olan, o zaman gs ya şampiyon yapılacağı söxü verilen, gs şampiyon olunca da adalet yerini buldu diyen ucube bir başkan, savunanlar bunun neyini savunuyorlarki, devletimizin yaptığı dyatlaroın zemin onarımlarını bile kulüplere yaptırmaya çalışan hizmette yüz karası ucube başkan, avrupada 2 yıl önceden kupa oynanacak yerler belirlenirken ucube federasyonumuzda 10 gün sonrasını bile planlamaktan aciz uvube başkanı savunanlar nesini anlamıyorlar anlamıyorum, ceza kesmekten başka icrsatı olmayan ucube başkanı neye savunurlar anlamam,
Buyukekşi federasyon başkanları içinde belki en kararlı ve başarılı. Bizde moda ilk günden beri ya hakeme ya. FFB.baskanina itiraz..
Anlasilan sen GS'lisin.
TFF Başkanına gitsin diyenler ya Şampiyonluktan oldular yada Küme düştüler !!
mehmet buyukeksi cifte by.lokla gonderilmiyorsa imza versen ne olur imzalamasan ne olur asil mesele basini oksatmak rizedeki suikast girisimi bile. faili mechul.aribogan.helvaciya hesap sorulmadiysa denizlide.ali sami yende trabzonda maclar tatil edilmediyse demekki mhp.ye baykala yapilanlarin adi bile anilmiyorsa turk futbolu lagimdan cikamaz nedense ilgililerimiz gormuyor duymuyor veya onayliyor
2 telefonundada bylok olan biri nasıl federasyon başkanı oluyor önce bu sorg***malı.Yönettiği federasyonda Galatasaraydan başka ve 1_2 onun yancısı kulüpler dışında memnun olan varmı!Bir şarkıda duymuştum acil demokrasi diyordu...Bunun yanına birde adil demokrasi dersek bir şeyler düzelir bence.