Memur-Sen Sinop’ta Büyük Anadolu dedi
Reklam
  • Reklam

Memur-Sen Sinop’ta Büyük Anadolu dedi

Memur-Sen Sinop İl Temsilciliği ile Büyük Anadolu Hastanesi ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladı

27 Kasım 2020 - 10:18

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan kurumsal sağlık anlaşmalarına aralıksız devam ediyor. Bu anlamda Memur-Sen Sinop İl Temsilcisi Ramazan Çelik ve Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen düzenlenen kurumsal sözleşme imza töreninde bir araya geldi. Görüşmede sendika üyelerinin Büyük Anadolu Hastaneleri’nde alabilecekleri ayrıcalıklı hizmetlerin yanında, kovid-19 şüphesi olan ya da daha öncesinde geçirmiş olduğunu düşünen hastalara, hastane bünyesinde gerçekleştirilen PCR ve antikor test uygulamaları hakkında da bilgilendirmelerde bulunuldu.

TEŞEKKÜR ETTİ
İmza töreninde konuşan İl Temsilcisi Çelik, "Sinop Memur-Sen ve hizmet kolundaki diğer sendika şubelerimizi de kapsayan sözleşme ile birlikte üyelerimiz ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış olduğu sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. Memur-Sen Sinop ailesi olarak bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

UZMAN AKADEMİK KADRO
Genel Müdür Yardımcısı Esen ise, “Büyük Anadolu Hastaneleri olarak ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize umut olmaya gayret gösteriyoruz. Her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile hastalarımıza aile ortamı sunuyoruz. Alanında uzman akademik kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Bununla birlikte kovid-19 şüphesi olan ya da daha öncesinde geçirmiş olduğunu düşünen hastalarımıza yönelik PCR ve antikor test uygulamalarımızla da tüm hastalarımıza hizmet sunuyoruz. Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Bu düşünceler içinde bizde Memur-Sen Sinop İl Temsilciliği’ne hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" diye konuştu.

Göksel IRMAK  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vatandaşlarımız için sahadayız
Vatandaşlarımız için sahadayız
Havza'da kar ile mücadele 
Havza'da kar ile mücadele