Öncelikli hedefinin İlkadım’da çocukların okula aç gitmeyeceği bir ortamı sağlamak olduğunu belirten Muhammed Okutan, Destek Kart ve Kantin Kart gibi sosyal yardım programlarıyla dar gelirli ailelere destek olacaklarını vurguladı. Okutan, sosyal belediyecilikte İlkadım’ı marka haline getireceklerini ve ilçenin yaşam kalitesini artırmak için çeşitli adımlar atmaya hazır olduklarını ifade etti.
İLKADIM’DA DEĞİŞİM BİZİMLE OLACAK
İşsizlik sorununa çözüm bulmak adına tekstil atölyeleri, istihdam garantili meslek edindirme kursları ve belediye bünyesinde kurulacak üretim tesisleri gibi önemli adımların atılacağını dile getiren Okutan, ‘‘Tekstil atölyeleri, istihdam garantili meslek edindirme kursları ve belediye bünyesinde kuracağımız üretim tesisleriyle istihdam sağlayarak işsizlik sorununu çözecek adımlar atacağız. İlkadım'ı yaşanabilir bir hale getirip, göçün önüne geçeceğiz. Hep birlikte İlkadım’ı güçlü bir geleceğe taşıyacağız. İlkadım'da değişim bizimle olacak’’ dedi.
Mert Volkan Gün
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 20 Mart 2024 - 09:51
Muhammed Okutan: Hiçbir çocuk okula aç gitmeyecek
Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammed Okutan, vatandaşların ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. Okutan, ilçenin her köşesini kararlılıkla gezip, halkın nabzını tutarak, projelerini ve vaatlerini yerinde paylaşıyor
SAMSUN HABER
20 Mart 2024 - 09:51
İlginizi Çekebilir