Samsun Haber - Yılport Samsunspor'un transferin son gününde renklerine kattığı Arnavutluk Milli Takım futbolcusu Arbnor Muja'ya imza töreni düzenlendi.
İMZA TÖRENİNİ PAYLAŞTI
Belçika ligi takımlarından Royal Antwerp FC ekibinde forma giyen yetenekli futbolcu Arbnor Muja, kendisini 3.5 yıllığına Samsunspor'a bağlayan imzayı attı. Kırmızı beyazlı kulüp Muja imza törenini, "Yeni transferimiz Arbnor Muja, aramıza katıldı" diyerek paylaştı.
"SAMSUNSPOR'DA OLMAKTAN MUTLUYUM"
Çiçeği burnunda Samsunsporlu Muja, "Burada olmaktan dolayı mutluyum. Taraftarımızın karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum. Takımımın başarısı için yüzde yüz performansımı sergileyeceğim" diye konuştu.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65c8d12ad4724.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65c8d13382bd2.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65c8d13e5b35f.jpg)
samsunun arnavutları yanında haydi bre şiptar göster kendini !!