Yenidoğan Spor Kulübü'nde gerçekleşen etkinlikte, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, minik sporcular ve aileleri ile bir araya geldi.
MİNİK YETENEKLER DESTEKLENMELİ
Başkan Demirtaş, sporun gençlerin fiziksel ve sosyal gelişimine katkı sağlamasını vurgulayarak, minik sporcuların yeteneklerini desteklemeye ve geliştirmeye yönelik projeleri desteklemeye devam edeceğini ifade etti. Yenidoğan Spor Kulübü'nün önemli bir rol üstlendiğini belirten Demirtaş, kulübün binlerce gencin spora katılımını teşvik ettiğini ve toplumda pozitif bir etki yarattığını söyledi.
Etkinlikte, minik sporcuların aileleriyle bir araya gelerek sporun aileleri birleştiren bir etkinlik olduğunu vurgulayan Başkan Demirtaş, gençlerin spora olan ilgisini artırmak ve sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmek amacıyla çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65bcd6ea7f27c.jpg)