Dernek Başkanı Ahmet Açıcı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Necattin Demirtaş, belediyenin projelerini detaylı bir şekilde anlattı. İlçenin gelişimi ve yönetimi konusunda ortak akıl vurgusu yaparak, dernek üyelerinin de görüşlerini aldı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Demirtaş, ziyaretin sonunda yaptığı açıklamada, dernek üyelerine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkürlerini iletti. Hemşehrilerinin görüşlerini önemsediklerini belirten Başkan, ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için işbirliği ve dayanışma içinde olacaklarını vurguladı.
Kübra ÖKSÜZ
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/02/65d89eca8bbb1.jpg)