Öğrencilerle buluştu
Reklam
  • Reklam

Öğrencilerle buluştu

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 2021- 2022 eğitim-öğretim yılı dolayısı Galip Öztürk Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul müdürü Bülent Sevinç, öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya geldi.

10 Eylül 2021 - 16:04

Sınıfları tek tek gezerek öğrencilere hikâye kitabı hediyesinde bulunan ve onlarla sohbet eden Başkan Kılıç, “Yüz yüze eğitiminin başlaması ve yeni eğitim-öğretim yılı kapsamında okullarımızı ziyaret ediyoruz. İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitimin başlaması, öğretmenlerimizin olduğu kadar öğrenci kardeşlerimiz ve bizler için de oldukça mutluluk verici. Lakin salgın tehlikesi tam anlamıyla bitmiş değil. Belirlenen kurallara ve önlemlere hassasiyetle uymaya devam etmeliyiz” dedi.

 

SORULARI YANITLADI

Okul ziyaretinde idareci ve öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Kılıç, onların sorularını yanıtlayarak Bafra Belediyesinin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Hamit Kılıç ayrıca Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu (BESYO) hazırlık kurslarında başarılı olan öğrencilerle düzenlenen kahvaltı programında bir geldi. Alparslan Türkeş Parkı sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa katılan öğrencileri kendilerine sağlanan imkanlar ve verilen desteklerden ötürü Başkan Kılıç’a teşekkür ettiler.

 

Ebubekir YILMAZ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da Gazapizm ve Gaye Su Akyol rüzgarı
Samsun’da Gazapizm ve Gaye Su Akyol rüzgarı
Öğrenciler tehlike altında
Öğrenciler tehlike altında