Bu ziyaret sırasında Okan Karacan, eski eşi Zeynep Kadıoğlu hakkında olumlu bir açıklama yaparak, geçmişte yaşanan gerilimlerin geride kaldığını ve çocuklarının annesiyle aralarında herhangi bir sorun olmadığını belirtti.
Karacan, aynı zamanda tiyatro sahnesine geri döndüğünü de duyurdu. "Komşumuzu Kim Öldürdü" adlı komedi oyunuyla tiyatroya adım atan Karacan, sahne performansıyla izleyicileri eğlendirmeyi hedefliyor. Ayrıca, "Çılgın Dersane Yeniden" filmi için de çalışmalara başladıklarını açıklayarak, sinema dünyasında da adından söz ettireceğinin sinyallerini verdi.
Okan Karacan'ın olumlu enerjisi ve yeni projelerle dolu heyecanı, sevenlerini ve izleyicilerini de heyecanlandırıyor. Gelecek günlerde Karacan'ın sahne ve perde arkasındaki başarılarıyla ilgili daha fazla haber bekleniyor.
karadenizgazetesi
Magazin
Yayınlanma: 21 Mayıs 2024 - 17:31
Okan Karacan, Zeynep Kadıoğlu hakkında konuştu
Oyuncu ve sunucu Okan Karacan, çocukları Alican ve Ayşe Naz ile birlikte Çatalca'da bulunan köpek çiftliğini ziyaret etti.
Magazin
21 Mayıs 2024 - 17:31