Samsunspor'un tecrübeli kalecisi Okan Kocuk, geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergiledi. Sezon boyunca 36 lig maçında kalesini koruyan 28 yaşındaki kaleci Okan, 47 gol yedi ve iki sarı kart gördü. Milli takım kadrosuna da davet edilen Kocuk, genel olarak başarılı bir sezon geçirdi ve Samsunspor taraftarlarının güvenini kazandı. Kulüp yönetimi, Okan Kocuk'un istikrarlı performansından memnun ve gelecek sezon da ondan önemli katkılar bekleniyor. Samsunspor, tecrübeli kalecisinin bu başarılı grafiğinin takımın hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynayacağını düşünüyor.
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 10:41
Okan Kocuk güven verdi
Samsunspor’un, tamamlanan sezonda en istikrarlı futbolcularından biri kaleci Okan Kocuk oldu. Okan, özellikle ligin ikinci bölümünde sergilediği performansla gelecek sezon için taraftara güven verdi
SAMSUNSPOR
29 Mayıs 2024 - 10:41
İlginizi Çekebilir
Vasat bir kaleci. Geleceği olsaydı GS bırakmazdı... Kendini geliştirmeli. Yoksa meslek ömrü uzun olmaz. Yıllar önce bir Rumen Radaca vardı, her maçta 1 puan garantiydi sayesinde... Takıma profesyonel yapılanmada kaliteli Kaleci Hocası da gerek.
Bu kaleci nasıl güzel performans sergiledi ya aklım almıyor öyle boş goller yedi ki