Samsunspor Haber - Yılport Samsunspor’da son haftalardaki iyi performansı ile güven veren kaleci Okan Kocuk, dün oynanan Sivasspor maçında da kritik bir kurtarışa imza attı. 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını belirten tecrübeli eldiven, “İçeride oynayacağımız her maç bizim için artık çok önemli. Sivasspor karşısında gerçekten ilk yarı inanılmaz enerji vardı sahada. Haftalar geçtikçe takım birbirine daha çok alışıyor, güveniyor ve inanıyor galibiyetler geldikçe inancımız daha da artıyor” diye konuştu.
Ersin SARIALİOĞLU
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 15 Ocak 2024 - 13:13
Okan Kocuk: 'Kazandıkça inancımız artıyor'
İç sahada oynanan maçların çok önemli olduğunu belirten Yılport Samsunspor’un kalecisi Okan Kocuk, “Haftalar geçtikçe takım birbirine daha çok alışıyor, güveniyor ve inanıyor galibiyetler geldikçe inancımız daha da artıyor” dedi
SAMSUNSPOR
15 Ocak 2024 - 13:13