OMÜ başarı çıtasını yükseltiyor
Reklam
  • Reklam

OMÜ başarı çıtasını yükseltiyor

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Başarı çıtasını her geçen gün artıran üniversitemiz, kentimize büyük katkılar sağlıyor” dedi

07 Eylül 2021 - 08:00

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal'ı ziyaret etti. Ziyarete; Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgün ile Çarşamba AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden de katıldı. Rektörlük makamında gerçekleştirilen görüşmede, Samsun Milletvekili Yılmaz, Rektör Ünal ve ekibinin kentteki kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde iyi bir iş birliği dinamizmi yakaladığını belirterek başarılar diledi.

 

YILMAZ: VERİMLİ BULUŞMA

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Başarı çıtasını her geçen gün artıran üniversitemiz, kentimize büyük katkılar sağlıyor. Bu noktada sayın rektörümüzle verimli bir buluşma gerçekleştirdik. Nazik ağırlamaları için teşekkür ediyorum” dedi.

ÜNAL’DAN TEŞEKKÜR

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ise nazik ziyaretinden dolayı Milletvekili Yılmaz’a teşekkür etti. OMÜ’nün birçok alanda bulunduğu değişim ve gelişim hamleleri hakkında bilgi veren Rektör Ünal, kentin bütün dinamikleriyle iş birliği içinde hareket ettiklerini söyledi. Ayrıca Rektör Ünal, üniversitenin geliştireceği nitelikli projeler yoluyla ortak paydalarda buluşarak kurumların işlevselliğini arttırma gayreti içinde olacaklarını da sözlerine ekledi. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

 

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Demir’den yeni OSB müjdesi!
Başkan Demir’den yeni OSB müjdesi!
Emanetimizi geleceğe güvenle taşıyoruz
Emanetimizi geleceğe güvenle taşıyoruz