Geri bildirim ve değerlendirme tekniklerin kullanmaya yönelik 10 saatlik çevrimiçi; 5 saatlik yüz yüze olmak üzere verilen eğitimin Proje Koordinatörlüğünü Rektör Danışmanı Prof. Dr. Nalan Kızıltan tarafından yürütüldü. Eğitim, OMÜ-ABD Ankara Büyükelçiliği “İngilizce Öğretimi Ataşeliği (RELO)” iş birliği protokolü kapsamında Amerikan Elçiliği konuk Öğretim Elemanı Annelise Marshall tarafından verildi.
Çevrimiçi eğitimler OMÜ UZEM Portalı üzerinden, yüz yüze eğitimler ise OMTEL Otel Toplantı Salonunda verildi.
Eğitim sonunda katılımcılara her iki kurum tarafından İngilizce olarak hazırlanan katılımcı belgeleri takdim edilirken, eğitimde emeği geçen Proje Koordinatörü Prof. Dr. Nalan Kızıltan, Öğretim Görevlisi Annelise Marshall, John Sılver, Aycan Yaman ve Emrah Altun’a Teşekkür Belgeleri takdim edildi.
Medine IRMAK
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 24 Ocak 2024 - 10:56
OMÜ ve ABD Ankara Büyükelçiliği İş Birliğinde Akademisyenlere Eğitim
Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) Eğiticilerin Eğitimi kapsamında yabancı dilde eğitim veren öğretim elemanlarının derslerinde öğrencilere eleştirel düşünme becerileri kazandırma, akademik yazma ve konuşma becerilerini kullandırma, derste motivasyonu ve etkin öğrenmeyi sağlamak amacıyla “The Training of Trainers in EMI” eğitim programı düzenlendi.
SAMSUN HABER
24 Ocak 2024 - 10:56
İlginizi Çekebilir