CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Gazete Gerçek’e teşekkür ziyareti yaptı.
Öncü, yerel seçim boyunca Gazete Gerçek’in kendisine verdiği destekten dolayı Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar ve başyazar Nusret Sağlam’a teşekkür etti. Kaynar da Öncü’nün seçim boyunca iyi bir strateji ile seçim sürecini tamamladığını belirterek, Öncü’yü tebrik etti.
Mert Volkan Gün
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/04/660d5324118df.jpg)