Yılport Samsunspor ile Adana Demirspor arasında oynanan Trendyol Süper Lig maçının devre arasında Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan ve Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım basın mensuplarını ziyaret etti. Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Samsun Şube Başkanı Murat Sandıkçı ve Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ile basın mensupları, protokol üyeleri ile devre arasında spor sohbeti gerçekleştirdi. Ziyaret sonrasında Vali Tavlı ve Başkan Doğan'a, Yüksel Yıldırım ve basın mensupları tarafından forma hediye edildi.
Tugay BAŞSAN
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/04/6624018f56da1.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/04/662401aadbbc3.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/04/662401e5bf4b3.jpg)