Samsunspor haber - Tecrübeli futbolcu Osman Çelik, “Hocamızla önemli bir başarıya imza attık. Herkesin küme düşer diye ifade ettiği takımımız oluşturulan aile ortamı ile ligde kalmayı başardı. Hocamız hep bize babacan tavırla yaklaştı, bizde sorumluluklarımızı hep bildik ve mutlu sona ulaştık” dedi.
Mert Volkan Gün
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 12:07
Osman Çelik: Önemli bir başarıya imza attık
Yılport Samsunspor’un kaptanı Osman Çelik, açıklamalarda bulundu.
SAMSUNSPOR
27 Mayıs 2024 - 12:07