‘Övgüyle bahsedecekler’
Reklam
  • Reklam

‘Övgüyle bahsedecekler’

Yılport Samsunspor’un şahlanış dönemi yaşadığını söyleyen Başkanvekili Savaş Boyar, “Başkanımızın önderliğinde Samsunspor, hem futbolda hem de basketbolda adından övgüyle bahsettirecek” dedi

14 Ağustos 2020 - 10:57

‘SAMSUNSPOR ŞAHLANDI’
Samsunspor Kulübü Derneği Başkan Vekili Savaş Boyar, açıklamalarda bulundu. Boyar, Yüksel Yıldırım ile Samsunspor'un şahlanış dönemi yaşadığını söyledi. Boyar, “Başkanımızın önderliğinde Samsunspor, hem futbolda hem de basketbolda adından övgüyle bahsettirecek. Yer tahsisi konusunda Büyükşehir Belediyesi bize destek oldu. Tesis için 4 yıllık anlaşma imzaladık. Belediye başkanımız Mustafa Demir'e teşekkür ediyorum” dedi.

ÇATALÇAM’DA ARAZİ BAKACAKLAR
Boyar, “Çatalçam bölgesinde belediyemize ait arazilerden yeni tesisler için arazi bakacağız. Altyapıya veya A takıma hizmet verebilecek tesisler üretebiliriz. Ayrıca Samsunspor sevdalısı kongre üyelerimizden birikmiş aidatları öderlerse çok makbule geçecek. Üyelerimize tebligat göndererek borçlarını hatırlattık. Aidatlarını ödeyen üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Sezon başlamadan 657 bin TL'lik üyelik aidatını sıfırlamaya umut ediyorum” diye konuştu.

Mustafa ATASEVEN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anne ve oğlu ağır yaralı
Anne ve oğlu ağır yaralı
Samanlık ve iki mağaza kül oldu
Samanlık ve iki mağaza kül oldu