Samsun'un en popüler alışveriş merkezlerinden Lovelet Outlet, Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, düzenlediği sosyal etkinlikler ve aktivitelerle Samsunluların en çok tercih ettiği buluşma noktalarından biri olmayı sürdürüyor.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d120b520.jpg)
BİLEĞİNE GÜVENEN GELDİ
Lovelet Outlet'in her yıl geleneksel olarak düzenlediği Tavla Turnuvası, bu yıl Soffa Restoran’da “Bileğine Güvenen Gelsin” sloganıyla 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Oyun severleri bir araya getiren organizasyonda, tavla tutkunları kıyasıya mücadele etti. Görevli hakemler gözetiminde ve belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte, 430 kişinin katılımıyla heyecan doruk noktasına ulaştı. Turnuvaya profesyonel oyuncuların yanı sıra her seviyeden ve yaştan tavla tutkunları katıldı.![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d271f02d.jpg)
KATILIMCILARDAN ORGANİZASYON TAM NOT
Tavla turnuvası etkinliğine katılan vatandaşlar, Lovelet Outlet'in bu yılki organizasyonundan da oldukça memnun kaldıklarını ifade etti. Böyle bir etkinliğin bir alışveriş ve yaşam merkezinde düzenlenmesinin anlamlı bir girişim olduğunu belirten katılımcılar, aileleriyle birlikte geldikleri etkinlikte hem keyifli vakit geçirdiklerini hem de AVM’yi gezerek alışveriş yapma imkânı bulduklarını dile getirdi. Bu tür etkinliklerin, insanların bir araya gelerek sosyalleşmelerine ve kaynaşmalarına vesile olduğunu vurgulayan katılımcılar, turnuvada kazanmanın ya da kaybetmenin önemli olmadığını, asıl önemli olanın dostluk ve eğlence olduğunu söyledi. Etkinliğe ev sahipliği yapan AVM yönetimine teşekkür eden katılımcılar, organizasyonu çok başarılı bulduklarını belirtti.![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d3a8dd81.jpg)
TURNUVADA BAŞARILI OLANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Turnuva sonunda birinci olan yarışmacı Musa Kırımlı 10 bin lliralık ödülün sahibi oldu. İkinciliğe ulaşan Kerem Kılıç 7 bin 500 liralık ödüle uzanırken, turnuvayı üçüncü tamamlayan Mürsel Balta ise 5 bin lira değerinde hediye çeki ile ödüllendirildi. Bu anlamlı ve eğlenceli etkinlik, Lovelet Outlet AVM'nin sosyal etkinlikler konusundaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d303ce6a.jpg)
GELENEKSEL TURNUVAYA YOĞUN İLGİ
Lovelet AVM tarafından geleneksel olarak düzenlenen Tavla Turnuvası Etkinliğine bu sene de yoğun bir katılım gerçekleşti. Vatandaşlar, organizasyondan övgüyle söz ederek AVM Yönetimine, bu anlamlı etkinliği gerçekleştirmelerinden dolayı teşekkür etti. Ersin SARIALİOĞLU
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d120b520.jpg)
BİLEĞİNE GÜVENEN GELDİ
Lovelet Outlet'in her yıl geleneksel olarak düzenlediği Tavla Turnuvası, bu yıl Soffa Restoran’da “Bileğine Güvenen Gelsin” sloganıyla 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Oyun severleri bir araya getiren organizasyonda, tavla tutkunları kıyasıya mücadele etti. Görevli hakemler gözetiminde ve belirli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte, 430 kişinin katılımıyla heyecan doruk noktasına ulaştı. Turnuvaya profesyonel oyuncuların yanı sıra her seviyeden ve yaştan tavla tutkunları katıldı.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d271f02d.jpg)
KATILIMCILARDAN ORGANİZASYON TAM NOT
Tavla turnuvası etkinliğine katılan vatandaşlar, Lovelet Outlet'in bu yılki organizasyonundan da oldukça memnun kaldıklarını ifade etti. Böyle bir etkinliğin bir alışveriş ve yaşam merkezinde düzenlenmesinin anlamlı bir girişim olduğunu belirten katılımcılar, aileleriyle birlikte geldikleri etkinlikte hem keyifli vakit geçirdiklerini hem de AVM’yi gezerek alışveriş yapma imkânı bulduklarını dile getirdi. Bu tür etkinliklerin, insanların bir araya gelerek sosyalleşmelerine ve kaynaşmalarına vesile olduğunu vurgulayan katılımcılar, turnuvada kazanmanın ya da kaybetmenin önemli olmadığını, asıl önemli olanın dostluk ve eğlence olduğunu söyledi. Etkinliğe ev sahipliği yapan AVM yönetimine teşekkür eden katılımcılar, organizasyonu çok başarılı bulduklarını belirtti.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d3a8dd81.jpg)
TURNUVADA BAŞARILI OLANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Turnuva sonunda birinci olan yarışmacı Musa Kırımlı 10 bin lliralık ödülün sahibi oldu. İkinciliğe ulaşan Kerem Kılıç 7 bin 500 liralık ödüle uzanırken, turnuvayı üçüncü tamamlayan Mürsel Balta ise 5 bin lira değerinde hediye çeki ile ödüllendirildi. Bu anlamlı ve eğlenceli etkinlik, Lovelet Outlet AVM'nin sosyal etkinlikler konusundaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d303ce6a.jpg)
![](https://www.gazetegercek.com.tr/images/files/2024/05/66535d1c167fd.jpg)
Lovelet AVM tarafından geleneksel olarak düzenlenen Tavla Turnuvası Etkinliğine bu sene de yoğun bir katılım gerçekleşti. Vatandaşlar, organizasyondan övgüyle söz ederek AVM Yönetimine, bu anlamlı etkinliği gerçekleştirmelerinden dolayı teşekkür etti. Ersin SARIALİOĞLU