Samsun'un GENÇLİG Doğu Karadeniz Bölge Finalleri'nde gösterdiği başarı, gençlerimizin yeteneklerini bir kez daha kanıtladı. Futbol, masa tenisi ve basketbol branşlarında mücadele eden Samsunlu sporcular, kıyasıya bir rekabet içinde yer aldı. Özellikle basketbol takımı 2. lik kupasını kazanması, büyük bir başarı olarak öne çıktı.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 01 Mayıs 2024 - 12:52
Potada ikincilik kupası geldi
Samsun gençleri basketbolda zirvede! Potada ikincilik kupası sahiplerini buldu
Spor
01 Mayıs 2024 - 12:52