Dereceye giren takımlar şöyle sıralandı: Birinci Bahçeşehir Koleji, ikinci Bafra Özel Anadolu Lisesi, üçüncü TED Koleji, dördüncü Özel Zorlu Lisesi. Müsabakalarda gösterilen başarılı performanslar, Samsun'un gençlik ve spor potansiyelini gözler önüne serdi. Dereceye giren tüm takımlar, il ve bölge düzeyindeki turnuvalarda Samsun'u temsil edecek. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, bu tür etkinliklerle gençleri spora teşvik etmeyi ve yeteneklerini keşfetmeyi hedefliyor.
Şükran AKÇAY
Şükran AKÇAY