Samsunspor haber -Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde kümede kalma mücadelesi veren Reeder Samsunspor yaprak dökümü devam ediyor. Kırmızı-beyazlılarda yardımcı antrenör Eren Çakır ile yolların ayrıldığı belirtildi. Kulüpten yapılan açıklamada, “2.5 sezondur takımımızda görev yapan ve şampiyonluğumuzda büyük emekleri olan Yardımcı Antrenörümüz Eren Çakır ile yollarımız ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.
Ersin SARIALİOĞLU
SAMSUNSPOR
Yayınlanma: 15 Ocak 2024 - 15:40
Potada yaprak dökümü sürüyor
Reeder Samsunspor’da yardımcı antrenör Eren Çakır ile yolların ayrıldığı belirtildi. Kulüpten yapılan açıklamada, Eren Çakır’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edildi
SAMSUNSPOR
15 Ocak 2024 - 15:40
Asıl gitmesi gerekenleri gönderin