Reeder Samsunspor, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin 18. haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor’u konuk etti. İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda gerçekleşen mücadelede rakibine 71-77 mağlup olan kırmızı-beyazlılar, ligin son sırasından kurtulamadı.
Bu sonuçla Samsunspor'un ligdeki durumu daha da zorlaştı. Kırmızı-beyazlı ekibin lige tutunabilmesi için geri kalan haftalarda göstereceği performans merak konusu. Takımın taraftarları ve camiası, gelecek maçlardan alınacak olası galibiyetlerle umutlanıyor. Samsunspor'un ligdeki performansı ve mücadelesi, basketbolseverler tarafından yakından takip ediliyor.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 28 Ocak 2024 - 13:43
Reeder Samsunspor, mucizelere kaldı
Reeder Samsunspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor karşısında aldığı yenilgi ile ligde tutunma şansını mucizelere bıraktı
Spor
28 Ocak 2024 - 13:43