Galatasaray ve A Milli Futbol Takımı’nın efsanelerinden olan Samsunlu Sabri Sarıoğlu, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde faaliyetlerine başlayan Taşkıranlar Samsungücü Spor Kulübü’nün açılışına katıldı. Burada yaşları 7 ile 14 arasında değişen çocuklarla bir araya gelen Sarıoğlu, yoğun ilgiyle karşılandı. Sarıoğlu’yla fotoğraf çekilmek için birbiriyle yarışan çocuklar, sevgilerini ‘Sabri reis’ sloganları atarak paylaştılar. Genç futbolcu adaylarıyla tek tek ilgilenen Sarıoğlu, kendisine karşı olan yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 25 Şubat 2024 - 12:12
Sabri'ye Samsunlulardan yoğun ilgi
Yıllarca Galatasaray ve A Milli Takım formasını terleten Samsunlu Sabri Sarıoğlu, Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde Taşkıranlar Samsungücü Spor Kulübünün açılışına katıldı
Spor
25 Şubat 2024 - 12:12
Sabri seviliyorsun, keşke Samsunspor forması giyerek jübileni yapsaydın. Sevgiler, selamlar