İYİ Parti Havza Belediye Başkan Adayı Safi Gökçe ve meclis üyesi adayları seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahalleleri ziyaret ederek seçmenlere projelerini anlatıp destek istediler. Gökçe, “Havza’mızın her köşesinde değişim isteği var. Biz bu isteğe karşılık vermek için yola çıktık. Önce insan diyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizin her karışında kardeşlik birlik ve dostluk var olsun istiyoruz. Öncü belediye olmak, vatandaşlarımıza en güzel, örnek hizmetleri sunmak istiyor, sosyal ve toplumsal sorunlara eğiliyoruz. Samsun Büyükşehir’de ve Havza’da İYİ kadrolar göreve hazır” ifadelerini kullandı. İYİ Parti İlçe Başkanı Sayim Çalışkan ise halkın İYİ Parti’ye vatandaşın yoğun bir ilgisi olduğunu ifade ederek, “Havza’mızda İYİ işler yapmak için halkımızın desteğine talibiz. İYİ Kadrolar İYİ işler yapmak için hazır” dedi.
Şükran AKÇAY
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 19 Mart 2024 - 09:34
Safi Gökçe'den kırsal mahalle ziyareti
İYİ Parti Havza Belediye Başkan Adayı Safi Gökçe, seçim çalışmaları kapsamında kırsal mahallelere olan ziyaretlerine devam ediyor
SAMSUN HABER
19 Mart 2024 - 09:34
İlginizi Çekebilir