2023-2024 Salıpazarı Okul Sporları Sezonu Futsal Yıldız Kızlar Ligi Müsabakaları Salıpazarı Spor Salonunda oynanan iki maç ile başladı. Toplam 5 takımın mücadele ettiği ve yaklaşım 60 sporcunun forma giydiği maçlar sonunda birinci olan takım İl finallerine katılmaya hak kazanacak.
Spor
Yayınlanma: 28 Kasım 2023 - 15:38
Salıpazarı'nda futsal heyecanı başladı
Salıpazarı Okul Sporları Sezonu Futsal Yıldız Kızlar Ligi Müsabakaları oynanan iki maç ile başladı. Ligde birbirinden çekişmeli maçlar oynanıyor
Spor
28 Kasım 2023 - 15:38
Her takıma başarılar