Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası büyük bir heyecanla devam ediyor. Önceki gün akşam oynanan ilk maçta Muslubey, rakibi Hasan Çelebi Pansiyon’u 2-0’la mağlup etti. Voleybol Küçükler ekibi, Real Salıpazarı’nı 2-0’la geçerken, Gençlik Spor ise Gençlik Gücü’nü 2-0 yenerek sahadan galibiyetle ayrılan taraf oldu.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 11 Mayıs 2024 - 12:00
Salıpazarı'nda heyecan sürüyor
Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası maçlar çekişmeli geçiyor
Spor
11 Mayıs 2024 - 12:00