Salıpazarı Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvaya 12 takımda 120 sporcu katıldı. Finalde Yılmaz İnşaat takımını 3-2 yenen Muslubey Mahallesi, birinci oldu. Turnuvada üçüncülüğü ise Gençlik Spor takımı elde etti. Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karaca, şampiyon Muslubey Mahallesi takımı ile ve turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik etti. Turnuvanın ardından düzenlenen programla dereceye girenlere Kaymakam Salih Başara, Belediye Başkanı Karaca ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Veysel Şahinal tarafından kupa ve madalyaları verildi.
SAMSUN HABER
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 09:34
Salıpazarı'nda voleybol turnuvası sona erdi
Samsun'un Salıpazarı ilçesinde Gençlik Haftası dolayısıyla düzenlenen Voleybol Turnuvası sona erdi.
SAMSUN HABER
23 Mayıs 2024 - 09:34
İlginizi Çekebilir