Samsun Süper Amatör Ligi A Grubu'nda şampiyonluk mücadelesi veren 1930 Bafraspor'da önemli bir değişiklik yaşandı.
Kulüp başkanı Gökhan Göz ve yönetiminin aldığı kararlar neticesinde eski takım kaptanı Samet Ersin, 1930 Bafraspor'un Sportif Direktörü olarak göreve başladı.
Sezon başında teknik direktör Polat Özkan ile yollarını ayıran kulüp, yeni teknik direktör olarak Mahmut Topal'ı ve yardımcısı olarak Can Özkeskin'i göreve getirmişti. Şimdi ise Samet Ersin, Sportif Direktör olarak kulübe geri dönerek, takımın başarısı için çalışacaklarını belirtti. Ersin, hedeflerinin Samsun Süper Amatör Ligi'nde şampiyonluk yaşayarak Bal Ligi'ne yükselmek olduğunu ifade etti.
Mert Volkan Gün
Spor
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 14:19
Samet Ersin Bafraspor'a geri döndü
Samet Ersin, takımın kaptanı olarak formasını giydiği Yuvası 1930 Bafraspor’a sportif direktör olarak döndü. Ersin, verilen görevden dolayı mutlu olduğu söyledi
Spor
08 Şubat 2024 - 14:19